نمایندگی تعمیرات کنوود

فاکتورهای مختلفی باعث ایجاد تفاوت میان برندهای تولید کننده وسایل برقی می شود که یکی از این فاکتورها سطح خدماتی است که هر برند بعد از فروش کالا به مشتری عرضه می کند. به عبارت دیگر وجود یا عدم وجود نمایندگی تعمیرات برای هر برند و همچنین سطح خدماتی که در هر نمایندگی ارائه می شود، یکی از مهمترین مواردی است که کمک می کند تا مشتری در زمان خرید وسیله برقی و انتخاب نوع برند بتواند بهتر عمل نماید.

کنوود از جمله برندهای قدیمی در کشور است که هنوز هم جایگاه خود را در میان مردم داشته و از محبوبیت ایده آل برخوردار است. یکی از دلایلی این برتری، نمایندگی تعمیرات کنوود است که در اغلب شهرهای کشور تاسیس شده و اداره آن توسط افرادی است که کاملا حرفه ای و متخصص هستند و در عیب یابی دقیق وسیله برقی و رفع آن فوق العاده مسلط عمل می کنند.

شماره های نمایندگی تعمیرات کنوود

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود

1-   انجام تعمیرات با بهترین کفیت

به دو علت کاملا قاطع و با اطمینان بیان می کنیم که انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات کنوود با کیفیت ایده آل صورت می گیرد:

–       اول این که تعمیرکاران در این نمایندگی خبره و متخصص بوده بر سیستم های مورد استفاده در وسایل برقی کنوود کاملا تسلط دارند.

–       روش ها و تجهیزات مورد استفاده در تعمیر وسایل، پیشرفته است و در نتیجه تعمیرات براساس آخرین تکنولوژی های جهانی انجام می شود.

در نمایندگی تعمیرات کنوود در بازه های زمانی منظم دروه های آموزشی به منظور آموزش همین متدهای پیشرفته به تعمیرکاران برگزار می شود.

2-   تعویض قطعات با انواع اصلی

اگر خرابی وسیله برقی به گونه ای باشد که منجر به خرابی برخی از قطعات شده و تعمیرکار صلاح بداند که این قطعه باید تعویض شود در این شرایط نگران نباشید چرا که نمایندگی تعمیرات کنوود به هیچ عنوان از اجناس تقلبی در حرفه خود استفاده نکرده و متعهد است از قطعات اصلی و با کیفیت برای این منظور استفاده نماید.

3-   تعمیرات رایگان با استفاده از گارانتی

اگر گارانتی وسیله معیوب شما همچنان از نظر زمانی اعتبار دارد کافی است برگه ضمانت نامه را به نمایندگی تعمیرات کنوود ارائه کنید تا تعمیر وسیله بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای صورت گیرد.

4-   انجام تعمیرات در محل

یکی از مهمترین خدمات نمایندگی تعمیرات کنوود انجام تعمیرات در منزل مشتری است تا نه تنها نیازی به جابجایی آن وجود نداشته باشد بلکه مشتری بتواند از نزدیک شاهد تعمیرات بوده و از کیفیت آن مطمئن شود.