1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال هیمالیا در شمال تهران

845 بازدید
تعمیر یخچال هیمالیا در شمال تهران

تعمیر یخچال هیمالیا در شمال تهران نباید به دست هر تعمیرکار سپرد چرا که اگر مهارت کافی در این زمینه نداشته باشد، منجر به خرابی بیشتر در وسیله خواهد شد. در این مرکز تکنسین های ما از دانش و مهارت بالایی در امر عیب یابی و تعمیرات انواع مدل های یخچال برخوردار هستند.

 

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا شمال تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های شمال تهران

 

02122228300

 

02122097717

 

سفارش آنلاین :

 

نام و نام خانوادگی
آدرس
نوع محصول
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا شمال تهران

 

تعمیر یخچال هیمالیا فرمانیه , تعمیر یخچال هیمالیا تجریش , تعمیر یخچال هیمالیا قیطریه , تعمیر یخچال هیمالیا نیاوران , تعمیر یخچال هیمالیا آجودانیه , تعمیر یخچال هیمالیا قلهک , تعمیر یخچال هیمالیا پل رومی , تعمیر یخچال هیمالیا اقدسیه , تعمیر یخچال هیمالیا جماران , تعمیر یخچال هیمالیا چیذر , تعمیر یخچال هیمالیا دارآباد , تعمیر یخچال هیمالیا اراج , تعمیر یخچال هیمالیا درکه , تعمیر یخچال هیمالیا ازگل , تعمیر یخچال هیمالیا لویزان , تعمیر یخچال هیمالیا مینی سیتی , تعمیر یخچال هیمالیا سوهانک , تعمیر یخچال هیمالیا دروس , تعمیر یخچال هیمالیا داوودیه , تعمیر یخچال هیمالیا زرگنده , تعمیر یخچال هیمالیا فرشته , تعمیر یخچال هیمالیا ولنجک , تعمیر یخچال هیمالیا محمودیه , تعمیر یخچال هیمالیا کامرانیه , تعمیر یخچال هیمالیا ظفر , تعمیر یخچال هیمالیا الهیه , تعمیر یخچال هیمالیا پاسداران

 

آشنایی با ما

 

 

ارائه خدمات جهت تعمیر یخچال هیمالیا در شمال تهران

 

–       در این مرکز به منظور رفاه مشتریان، خدمات در محل ارائه می شود. به این معنا که بعد از تماس شما با نمایندگی، تکنسین مربوطه در اسرع وقت به منزل شما اعزام خواهد شد. جایی برای نگرانی چگونگی بردن یخچال به محل تعمیر نخواهد بود.

–       دوره های آموزشی در این نمایندگی با هدف ارتقا مهارت علمی و عملی تعمیرکاران برگزار می شود تا با متدهای پیشرفته تعمیرات را انجام دهند.

–       در این منطقه چندین شعبه از نمایندگی تاسیس شده است تا مشتریان سریع تر به خدمات دسترسی داشته باشند.

–       در صورتی که امکان تعمیر برخی از قطعات وجود داشته باشد، تکنسین ها تعویض قطعه را انجام نمی دهند تا هزینه نهایی کمتر محاسبه شود.

–       ممکن است برخی از قطعات یخچال به طور کامل از کار افتاده باشد. در این صورت تعویض، با انواع اصل و ارجینال انجام می گیرد.

–       تعمیرکاران یک فاکتور به شما تحویل می دهند تا از جزئیات هزینه ها اطلاع داشته باشید.

–       برگه گارانتی یخچال در صورت اعتبار به عنوان فاکتور تخفیف در نظر گرفته میشود.

–       در صورتی که برای استفاده از یخچال سوالی در ذهن دارید، می توانید با نمایندگی تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شوید.

–       تکنسین های ما موظف هستند بعد از پایان تعمیر یخچال هیمالیا در شمال تهران گارانتی تعمیرات را به شما ارائه کنند و بر طبق قوانین نمایندگی، اگر این عیب مجددا در وسیله بروز نموده و همچنان ضمانت نامه اعتبار داشته باشد، در این صورت برای خدمات، هزینه ای دریافت نخواهد شد.

 1669