خدمات پس از فروش سپهر الکتریک

در میان تمام برندهایی که در کشور در صنعت تولید وسایل برقی فعالیت می کنند، کمتر شرکتی را می توان یافت که برای تولیدات خود خدمات پس از فروش را در نظر نگرفته باشد. این گروه از خدمات از دو منظر اهمیت دارد:

1-   زمانی که یک برند برای کالاهای خود خدمات پس از فروش را ارائه می کند به این معناست خود را در برابر محصولات تولیدی مسئول دانسته و از این طریق مشتری را حمایت می کند.

2-   از دیدگاه مشتری نیز خدمات پس از فروش در واقع زمینه اعتماد به برند مربوطه به حساب می آید چرا که می داند این شرکت به کالاهای تولیدی خود اطمینان داشته و حتی بعد از فروش نیز مسئولیت تمام خسارت های وارده به آن را بر عهده می گیرد.

با توجه به آن چه گفته شد برند سپهرالکتریک نیز در راستای جلب اعتماد  و رضایتمندی مشتریان خود برای تمامی وسایل برقی تولید خدمات پس از فروش را در نظر گرفته است.

شماره های خدمات پس از فروش سپهر الکتریک

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

 

دامنه خدمات پس از فروش سپهرالکتریک

1-   زمانی که شما هر وسیله برقی از این برند را خریداری کنید نمایندگی فروشنده موظف است مسئولیت انتقال دستگاه را به منزل مشتری بر عهده بگیرد.

2-   با توجه به این که ممکن است در زمان باز کردن پلمپ وسیله و راه اندازی ان متوجه خراب بودن آن شوید در صورتی که امر راه اندازی توسط کارشناس مورد تایید سپهرالکتریک انجام شده باشد این برند موظف است وسیله معیوب را بدون دریافت هزینه ای تعویض نماید.

3-   همچنین در زمان راه اندازه وسیله شما می توانید از کارشناس مسئول درخواست آموزش نحوه استفاده از آن را داشته باشید که این کار به صورت رایگان انجام خواهد شد.

4-   مهمترین بخش دامنه خدمات پس از فروش سپهرالکتریک خدماتی است که در نمایندگی های تعمیرات تحت نظر این برند به مشتریان عرضه می شود. در زمان خراب شدن وسایل برقی می توانید تعمیر وسیله را با اطمینان به تعمیرکاران باتجربه بسپارید. همچنین اگر این خرابی ها در بازه زمان اعتبار گارانتی رخ بدهد عمل تعمیرات بدون دریافت هزینه ای انجام خواهد شد.