1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات ایندزیت شرق تهران

772 بازدید
تعمیرات لوازم خانگی

مشتریان ساکن در شرق تهران که از وسایل برقی ایندزیت استفاده کرده و اکنون وسایل آن ها معیوب شده است می توانند تعمیر وسیله برقی را به نمایندگی تعمیرات ایندزیت شرق تهران سپرده و از بهترین خدمات این نمایندگی برخوردار شوند.

 

شماره های نمایندگی تعمیرات ایندزیت شرق تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ایندزیت شرق تهران

 

نمایندگی تعمیرات ایندزیت پیروزی , نمایندگی تعمیرات ایندزیت مجیدیه , نمایندگی تعمیرات ایندزیت شهرک امید , نمایندگی تعمیرات ایندزیت باقری , نمایندگی تعمیرات ایندزیت تهرانپارس , نمایندگی تعمیرات ایندزیت نیرو هوایی , نمایندگی تعمیرات ایندزیت تهران نو , نمایندگی تعمیرات ایندزیت حکیمیه , نمایندگی تعمیرات ایندزیت شمس آباد , نمایندگی تعمیرات ایندزیت نظام آباد , نمایندگی تعمیرات ایندزیت حشمتیه , نمایندگی تعمیرات ایندزیت دبستان , نمایندگی تعمیرات ایندزیت سیدخندان , نمایندگی تعمیرات ایندزیت افسریه , نمایندگی تعمیرات ایندزیت نارمک , نمایندگی تعمیرات ایندزیت سرسبز , نمایندگی تعمیرات ایندزیت رسالت , نمایندگی تعمیرات ایندزیت هنگام , نمایندگی تعمیرات ایندزیت الغدیر , نمایندگی تعمیرات ایندزیت وحیدیه , نمایندگی تعمیرات ایندزیت سبلان

 

آشنایی با ما

 

 

چرا ماشین لباسشویی ایندزیت آبگیری نمی کند؟

 

مشکل آبگیری در ماشین لباسشویی می‌تواند به علت چندین عامل باشد. در مورد ماشین لباسشویی ایندزیت که آبگیری نمی‌کند، ممکن است علت آن مشکلات زیر باشد:

  1. لوله آب: بررسی کنید که لوله آب به درستی متصل شده باشد و هیچ خمیدگی، خراش یا مسدودی در آن وجود نداشته باشد. همچنین، مطمئن شوید که کلید آب روشن است و آب به ماشین لباسشویی می‌رسد. در صورت وجود هر گونه مشکل در لوله آب، آن را تعمیر یا تعویض کنید.
  2. فیلتر آب: بررسی کنید که فیلتر آب ماشین لباسشویی تمیز است و هیچ گونه خرده‌جاتی آن را مسدود نکرده است. در صورت لزوم، فیلتر را تمیز کنید یا تعویض کنید.
  3. شیر آب: مطمئن شوید که شیر آب که به ماشین لباسشویی وصل است، باز است و آب به درستی می‌تواند از آن عبور کند. در صورت لزوم، شیر آب را بررسی و تعمیر کنید.
  4. پمپ آب: مشکلات در پمپ آب نیز می‌تواند باعث عدم آبگیری در ماشین لباسشویی شود. بررسی کنید که پمپ آب به درستی کار می‌کند و هیچ مانعی در مسیر عبور آب وجود ندارد. در صورت لزوم، پمپ آب را تعمیر یا تعویض کنید.
  5. سیستم کنترل آب: در صورتی که ماشین لباسشویی دارای سیستم کنترل آب است، ممکن است مشکل در سنسورها یا قطعات مربوطه باشد. در این صورت، بهتر است با تیم پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و مشکل را گزارش کنید یا تعمیر کننده مجاز را فراخوانی کنید.
 1669