تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

در میان تمام وسایل برقی خانگی که در بازار وجود دارد، برخی ضروری و برخی دیگر کمکی هستند برای مثال ماشین لباسشویی از جمله وسایل ضروری بوده که نبود ان باعث خلل در بخشی از امور خانه خواهد شد. در میان تمامی برندهایی که در ساخت این وسیله فعالیت می کنند، برند سپهرالکتریک از جمله گزینه های شناخته شده در میان مردم است که در سال های فعالیت خود توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.

ماشین لباسشویی سپهرالکتریک براساس آخرین تکنولوژی های جهانی ساخته شده است و با توجه به این که علم و فناوری همواره در حال تغییر است لذا این برند نیز تولیدات خود را به روز رسانی کرده و در نتیجه همین مسئله منجر به افزایش عملکرد ماشین لباسشویی سپهرالکتریک شده است.

به هر حال این امکان وجود دارد که در مدت استفاده از ماشین لباسشویی سپهرالکتریک این وسیله دچار خرابی شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد در چنین شرایطی حتما باید به نمایندگی تعمیرات سپهرالکتریک مراجعه نمود.

شماره های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

 

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

1-   در این نمایندگی تعمیرکارانی فعالیت می کننده که علاوه بر تخصص کامل در مورد انواع ماشین های لباسشویی، با سیستم طراحی و ساخت ماشین لباسشویی سپهرالکتریک نیز به خوبی آشنا بوده و به همین دلیل قادر خواهند بود عیب رخ داده را با دقت یافته و به بهترین شکل نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

2-   برای تعمیر ماشین لباسشویی سپهرالکتریک توسط این نمایندگی از متدهای پیشرفته و تجهیزات کامل استفاده می شود تا در هم تعمیر وسیله با سرعت و کیفیت بالا صورت گرفته و هم این که بعد از تعمیرات خرابی در آن رخ ندهد.

3-   با توجه به این که در حین تعمیر ماشین لباسشویی سپهرالکتریک تعمیرکار صلاح بداند برخی از قطعات باید تعویض شوند در این صورت نگرانی نداشته باشید چرا که نمایندگی تعیمرات سپهرالکتریک خود را متعهد می داند به منظور حفظ کیفیت دستگاه از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده نماید.

4-   لازم به ذکر است که اگر خرابی دستگاه در دوران اعتبار گارانتی صورت بگیرد لذا تعمیر ماشین لباسشویی سپهرالکتریک رایگان انجام خواهد شد.

5-   با توجه به این که جابجایی ماشین لباسشویی سخت است لذا نمایندگی سپهرالکتریک به منظور تعمیر ماشین لباسشویی سپهرالکتریک خدمات تعمیرات در منزل را ارائه کرده است و تعمیرکار به منزل مشتری اعزام خواهد شد.