1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال امرسان در غرب تهران

813 بازدید
تعمیر یخچال امرسان در غرب تهران

توصیه می کنیم که تعمیر یخچال امرسان در غرب تهران را تحت نظر افراد متخصص انجام دهید تا از کیفیت کار اطمینان داشته باشید. این مسئله بسیار مهم است که تعمیر وسیله برقی به نحوی انجام گیرد که علاوه بر رفع مشکل، کارایی آن همانند روز اول باشد. ما چنین شرایطی را برای شما فراهم خواهیم نمود.

 

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال امرسان غرب تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال امرسان غرب تهران

 

تعمیر یخچال امرسان پونک , تعمیر یخچال امرسان صادقیه , تعمیر یخچال امرسان شهرک غرب , تعمیر یخچال امرسان سعادت آباد , تعمیر یخچال امرسان باغ فیض , تعمیر یخچال امرسان طرشت , تعمیر یخچال امرسان تهرانسر , تعمیر یخچال امرسان چیتگر , تعمیر یخچال امرسان شهرک گلستان , تعمیر یخچال امرسان بیمه , تعمیر یخچال امرسان بلوار فردوس , تعمیر یخچال امرسان شهرک اکباتان , تعمیر یخچال امرسان گیشا , تعمیر یخچال امرسان شهران , تعمیر یخچال امرسان کن , تعمیر یخچال امرسان جنت آباد , تعمیر یخچال امرسان آریاشهر , تعمیر یخچال امرسان شهر زیبا , تعمیر یخچال امرسان حصارک , تعمیر یخچال امرسان کوهسار

 

آشنایی با ما

 

 

ارائه خدمات  جهت تعمیرات یخچال امرسان در غرب تهران

 

–       ما در این منطقه از تهران چندین شعبه از نمایندگی را تاسیس و راه اندازی نموده ایم تا مشتریان به راحتی و در زمان کوتاه تری بتوانند به متخصصین ما دسترسی داشته باشند.

–       تنها یک تماس با نمایندگی کافی است تا در اسرع وقت تعمیرکار با تجهیزات لازم به منزل شما مراجعه کند. با حمایت این مرکز نیازی به انتقال یخچال به محل تعمیر نخواهد بود.

–       شما می توانید از نزدیک شاهد نحوه عملکرد تعمیرکاران باشید.

–       در مورد هزینه های مصرفی به شما اطمینان داده می شود که از نظر اقتصادی تعمیرات تحت نظر این مرکز مقرون به صرفه خواهد بود. فراموش نکنید که برگه گارانتی یخچال در صورت اعتبار، یک فاکتور تخفیف به حساب می آید.

–       در پایان کار فاکتور هزینه های مصرفی به شما تحویل داده خواهد شد.

–       ما خدمات مشاوره رایگان برای شما در نظر گرفته ایم تا با یک تماس تلفنی بتوانید از راهنمایی های تکنسین ها بهره مند شوید.

–       در این مرکز دوره های آموزشی برای متخصصین در نظر گرفته می شود تا با مدل های جدید یخچال آشنا شده و عملکرد آن ها دقیق تر گردد.

–       در صورت نیاز به عوض کردن برخی از قطعات، ضمانت می دهیم که این قطعات اصل خواهند بود.

–       تکنسین ها موظف هستند در پایان تعمیر یخچال امرسان در غرب تهران ضمانت نامه تعمیرات را به شما تحویل دهند. این احتمال وجود دارد که باز هم این مشکل در یخچال بروز نماید. اگر این اتفاق در مدت اعتبار گارانتی باشد در این صورت خدمات رایگان برای شما ارائه می شود.

 1669