تعمیر یخچال ایندزیت

در میان برندهای مختلفی که در ساخت انواع یخچال فعالیت دارند، برند ایندزیت از جمله گزینه هایی است که در طول سالیان فعالیت خود توانسته است هم در میان مردم و هم در میان رقبای کایر خود جایگاه ویژه ای را به دست بیاورد. ایندزیت همواره سعی داشته است که در تولید یخچال های خود به دو فاکتور توجه داشته و کالای تولید را براساس آن ها وفق دهد:

1-   یخچال تولیدی براساس آخرین تکنولوژی های جهانی ساخته شود تا عملکرد و کارایی آن بالا رفته و در عین حال کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشد.

2-   از طرف یخچال ها براساس سلیقه عمده مشتریان تولید شده و تنوع خوبی از نظر رنگ و طرح داشته باشد.

درست است که یخچال ایندزیت از بهترین کیفیت برخوردار است اما به هر حال ممکن است در اثر عدم استفاده صحیح از وسیله، شرایط محیط نگهداری و…. این وسیله خراب شود در این زمان برای تعمیر یخچال ایندزیت می توانید از نمایندگی تعمیرات ایندزیت کمک بگیرید.

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال ایندزیت

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

 

خدمات تعمیر یخچال ایندزیت

1-   در صورتی که تعمیر یخچال ایندزیت را بر عهده نمایندگی تعیمرات ایندزیت قرار دهید این اطمینان وجود خواهد داشت که تعمیر وسیله براساس متدهای روز و همچنین با کمک وسایل و ابزار پیشرفته صورت گیرد تا یخچال در کمترین زمان و با بهترین کیفیت تعمیر شود.

2-   همچنین عمل تعمیر یخچال ایندزیت در نمایندگی تعمیرات ایندزیت بر عهده تیمی از تعمیرکاران متخصص، ماهر و باتجربه قرار دارد که از مهارت فوق العاده ای در تشخیص عیب رخ داده و رفع آن برخوردار هستند.

3-   همچنین لازم است بدانید که از جمله خدمات نمایندگی تعمیرات ایندزیت می توان به تعمیر یخچال ایندزیت در محل اشاره نمود در این صورت شما نیازی نیست که وسیله را به نمایندگی انتقال دهید بلکه تعمیرکار به منزل شما اعزام شده و در حضور خودتان تعمیر یخچال ایندزیت را انجام خواهد داد.

4-   در صورتی که خرابی یخچال ایندزیت در زمان اعتبار گارانتی رخ بدهد شما می توانید با کمک نمایندگی تعمیرات ایندزیت از خدمات رایگان بهره مند شده و برای تعمیر وسیله هزینه ای پرداخت نکنید.

5-   در صورتی که برای تعمیر یخچال ایندزیت نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد نمایندگی تعمیرات ایندزیت این اطمینان را به شما می دهد که از قطعات ارجینال برای این منظور استفاده نماید چرا که برخی از تعمیرکاران متاسفانه از قطعات چینی استفاده کرده و در نتیجه عمر مفید یخچال کم خواهد شد.