1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال پارس در جنوب تهران

1255 بازدید
تعمیر یخچال پارس در جنوب تهران

زمانی به سراغ مطالعه این مقاله خواهید آمد که  جهت تعمیر یخچال پارس در جنوب تهران به کمک نیاز داشته باشید. در این نمایندگی تعمیرکاران ما از نظر علمی و عملی حرفه ای بوده  و براساس متدهای پیشرفته استاندارد رفع عیب مشکل رخ داده را برعهده می گیرند.

 

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال پارس جنوب تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های جنوب تهران

 

02188046995

 

02166479040

 

سفارش آنلاین :

 

نام و نام خانوادگی
آدرس
نوع محصول
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال پارس جنوب تهران 

 

تعمیر یخچال پارس مشیریه , تعمیر یخچال پارس یاخچی آباد , تعمیر یخچال پارس نازی آباد , تعمیر یخچال پارس شوش , تعمیر یخچال پارس اتابک , تعمیر یخچال پارس خراسان , تعمیر یخچال پارس شاپور , تعمیر یخچال پارس جوادیه , تعمیر یخچال پارس مولوی , تعمیر یخچال پارس منیریه , تعمیر یخچال پارس سیروس , تعمیر یخچال پارس خزانه , تعمیر یخچال پارس فلاح , تعمیر یخچال پارس مسعودیه , تعمیر یخچال پارس خانی آباد , تعمیر یخچال پارس یافت آباد , تعمیر یخچال پارس دروازه غار , تعمیر یخچال پارس امیریه , تعمیر یخچال پارس مسعودیه , تعمیر یخچال پارس افسریه , تعمیر یخچال پارس علی آباد , تعمیر یخچال پارس شکوفه , تعمیر یخچال پارس عبدل آباد

 

آشنایی با ما

 

 

ارائه خدمات جهت تعمیرات یخچال پارس در جنوب تهران

 

–       با توجه به اینکه یخچال از جمله لوازم ضروری خانه است،  باید سریع تر نسبت به تعمیرات آن اقدام نمایید. به منظور حمایت مشتریان در زمان کوتاه تر، چندین شعبه از نمایندگی را در جنوب تهران تاسیس نموده ایم.

–       شما به چند نفر نیروی کمکی نیاز دارید تا بتوانید یخچال را به محل تعمیر ببرید. اما با اعتماد به این نمایندگی، نیازی به انتقال وسیله به مرکز نخواهد بود. بلکه بعد از تماس شما، تعمیرکار با وسایل و تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کند.

–       ما در این مرکز کلاس های آموزشی نمایندگی به ارتقا مهارت تکنسین ها و بهبود خدمات کمک خواهد کرد.

–       با هدف اقتصادی بودن تعمیرات و رفاه مشتریان، تعمیرکار باید در ابتدا نسبت به تعمیر قطعات معیوب اقدام نماید. اما اگر با این حال باز هم نیاز به تعویض برخی از قطعه ها ضروری گردداطمینان می دهیم که از قطعات ارجینال برای این منظور استفاده می شود.

–       در این نمایندگی مشاوره رایگان نیز برای مشتریان ارائه می شود. کافی است با مرکز تماس گرفته و  با متخصصین صحبت کنید. جواب تمامی سوالات خود را از تعمیرکاران حرفه ایم ا بدون پرداخت هزینه جویا شوید.

–       به منظور جلب اعتماد مشتریان، هزینه ها در یک فاکتور رسمی با مهر تایید نمایندگی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

–       در صورتی که گارانتی یخچال اعتبار دارد، به تکنسین مربوطه تحویل دهید تا هزینه نهایی برای شما کمتر محاسبه شود.

–       بعد از اینکه تعمیر یخچال پارس در جنوب تهران به پایان رسید، ضمانت نامه تعمیرات به شما ارائه می شود تا اگر مجددا این مشکل بروز نمود، در مدت اعتبار گارانتی خدمات به صورت رایگان انجام می گیرد.

 1669